מרפאת עיניים – Eye-Center

אודותינו

מרפאת העיניים שלנו בנימה אישית

הגיע הזמן להכיר את מרפאת העיניים האיכותית והמקצועית ביותר בפתח תקווה, עם הרופאים המובילים בישראל.

מרפאת עיניים Eye Center הוקמה מטעם רשת האופטיקה רואים עולם המוכרת בתחום כבר 9 שנים ומשרתת כ13,000 לקוחות נאמנים. מרפאת עיניים Eye Center הוקמה על מנת לתת מעטפת מקצועית המתמחה בתחום העיניים, עם הציוד החדשני ביותר, זמינות גבוהה לתורים ומתן מענה מהיר של תוצאות הבדיקה והתאמת פתרונות לצרכי המטופל.

מקצועיות מעל הכל

במרפאת עיניים EYE CENTER אנו דוגלים במתן חווית בדיקה ברמה גבוהה ובלתי מתפשרת למגוון רחב של גילאים וצרכים. המכשירים מן המתקדמים והחדשניים ביותר בתחום העיניים מעניקים למטופל בדיקה מקיפה ומקצועית. הצוות הרפואי משלים את החוויה עם יחס אישי, סבלני ואדיב תוך הבנת הצרכים עד לקבלת התוצאה המושלמת.

היתרונות שלנו

מגוון שירותים בסניף אחד, המרפאה שלנו מצויידת במכשור הכי חדיש ומתקדם בכדי לבצע בדיקות ראייה בצורה המקיפה והיעילה ביותר. אנו דוגלים בהנגשת כלל תחומי הבדיקות ללקוחות בזמנים מהירים ובמחירים הגונים. המרפאה שלנו עובדת עם קופות החולים ומלווה את הלקוח בכל שלב.

ריכזנו עבורכם עוד מידע שחשוב לדעת

8 עובדות שתופתעו לגלות

בדיקת עיניים שגרתית יכולה להעיד הרבה על בריאות האדם, אורח חייו ואפילו גם על הרקע הבריאותי המשפחתי ממנו מגיע. בתחום העיניים מתגלגלים הרבה מיתוסים העוברים מפה לאוזן ויוצרים חוסר איזון בין עובדות מדעיות מוכחות לבין תפיסות שאומצו לאורך השנים ללא ביסוס מדעי מוכח. לכן, אנחנו כאן כדי לעשות לכם סדר בדברים ולהכיר לכם 8 עובדות חשובות שיסייעו לכם לשמור על בריאות העיניים וליישם את המשפט – ידע זה כוח.

אחוז הילדים המתגלים עם בעיית עין עצלה
5%
אחוז האנשים עם צורך במשקפי ראיה לאחר גיל 40
40%
אחוז האנשים אשר צריכים לעבור בדיקת ראייה לאחר גיל 50
76%
אחוז האנשים שמשקפי מולטיפוקל שיפרו את חיים מקצה לקצה
91%
% 1
אוכלוסיה בוגרת בסיכון לחלות בגלאוקומה
% 1
סובלים מיובש בעיניים בכל הגילאים
% 1
שכיחות הקטרקט בקרב אוכלוסיה מעל גיל 65
% 1
עיוורון צבעים מולד בקרב אוכלוסיית הגברים
% 1
עיוורון צבעים מולד בקרב אוכלוסיית הנשים

הכירו את צוות המרפאה המוביל שלנו

צוות המרפאה שלנו זמין לתת לכם שירות אישי, מקצועי ומסור, אצלנו לא יישארו לכם סימני שאלה, תקבלו מענה על כל השאלות, ייעוץ תואם ובדיקות מקיפות, מהמקצועיות ביותר בישראל. אתם תהיו שותפים בכל שלב ותדעו בדיוק מה אנחנו עושים. הצוות שלנו נבחר בקפידה על פי מיומנות ומקצועיות – וישמח לתת לכם מענה בכל תחום רפואת העיניים בצורה המיטבית ביותר.