מרפאת עיניים – Eye-Center

פרופ׳ אור קייזרמן

רפואת עיניים מתקדמת

 • התמחויות
 • נסיון והשכלה
 • צור קשר
 • סיים בהצטיינות את ביה"ס לרפואה של האוניברסיטה העברית בירושלים ב-1992, התמחה ברפואת עיניים בבית-חולים הדסה בירושלים סיים בהצטיינות והשלים התמחות-על בתחום ניתוחי הקרנית והלייזר באוניברסיטת טורונטו בקנדה.
 • כיום משמש פרופ’ קיזרמן כמנהל מרפאת קרנית ועין יבשה בבית החולים ברזילי וכן הינו פרופסור חבר לרפואת עיניים באוניברסיטת בן-גוריון. 
 • פרופ' קיזרמן  מנהל את מדור העיניים ברשת רפואה, שם הוא מפרסם מאמרים וחידושים שוטפים בתחום רפואת העיניים. זאת, בנוסף למעל 115 מאמרים מקצועיים שפרסם עד כה בספרות העולמית.
 • כבעל ניסיון ניתוחי רב פרופ’ קיזרמן מבצע, ואף פיתח, ניתוחי עיניים מתקדמים ביותר.
 • בצד האקדמי, פרופ’ קיזרמן הינו בעל תואר שני באופטלמולוגיה מאוניברסיטת תל-אביב (סיים בהצטיינות יתרה), תואר שני בנוירוביולוגיה מהאוניברסיטה העברית ובעל תואר מוסמך בניהול מערכות בריאות MPA מאוניברסיטת קלרק בארה"ב.
 • במהלך הקריירה זכה פרופ’ קיזרמן בפרסי הצטיינות רבים, כולל פרסי דיקן ורקטור מהאוניברסיטה העברית, פרסי מרצה מצטיין ופרס על הישג חיים מהאקדמיה האמריקאית לרפואת עיניים AAO.
 • פרופ’ קיזרמן שירת שנים רבות בצה"ל בתפקידי פיקוד שונים בגולני, נח"ל, חיל-הים וחיל-האוויר (ירפ"א).
 • במהלך שירותו התמחה ברפואת צלילה וברפואת עיניים תעופתית.
 • פרופ' קיזרמן נבחר לכהן בוועד איגוד רופאי עיניים ובוועד האגודה לחקר העין והראייה.
 • פרופ’ אור קיזרמן הינו תושב פתח תקוה, בזמנו הפנוי אוהב לעסוק בטיולים, צלילה, קריאה, מחשבים, גידול בעלי חיים ופעילות התנדבותית.

1991 סטאז – מרכז רפואי הדסה עין-כרם, ירושלים
1992 סיים ביה"ס לרפואה באוניברסיטה העברית, ירושלים בהצטיינות (קיבל תואר MD)
1995 מוסמך במנהל ציבורי (MPA) מאוניברסיטת קלרק בארה"ב
1995 רופא צלילה מוסמך
2002 תואר מוסמך בנוירוביולוגיה  (MSc), אוניברסיטה עברית, ירושלים
2003 סיים התמחות ברפואת עיניים, מרכז רפואי הדסה עין-כרם (בהצטיינות)
2004 מוסמך באופטלמולוגיה (Master in Ophthalmology) – אוניברסיטת תל-אביב, בהצטיינות יתרה.
1997 מוסמך לאולטראסואנד של העין (מינכן, גרמניה)
2001 קורס ISO 9000 - בתחום הבריאות
2006 תואר מוסמך בניהול בריאות (MHA), אוניברסיטת בן-גוריון, באר-שבע
2007  התמחות-על בתחום הקרנית, פני שטח העין וניתוחי הורת משקפיים, טורונטו, קנדה
2009 קורס Good Clinical Practice - GCP

תפקיד : רפואת עיניים מתקדמת מרפאת Eye-Center פתח תקווה

טלפון : 03-6243377

כתובת : חיים עוזר 4, פ״ת

אודות

הסרת משקפיים בלייזר ( LASIK,PRK, LASEK ): פרופ' קיזרמן מבצע ניתוחי לייזר להסרת משקפיים בשיטות מותאמות אישית ושימוש בטכנולוגיה מתקדמת של חזית-הגל (wavefront). ניתן לבצע או ניתוח על פני הקרנית (PRK) בו קרן לייזר מלטשת את הקרנית ללא חיתוך וללא פעולה כירורגית כלשהיא או ניתוח הלאזיק (LASIK) בו הליטוש מבוצע בתוך הקרנית ומביא לשיפור ראיה מידי ללא כאבים. 

ייעצתי ל- 1 אנשים
טיפלתי ב- 1 אנשים

מיקום

זמן התעסקות בתחום

 30 שנה

גלריה

תחומי התעסקות

הסרת משקפיים בלייזר

ניתוחי לייזר, קטרקט ופטריגיום

ניתוחי הלבנת עיניים ועוד

פרטים נוספים

חיזוק קרנית (Cornea crosslinking): לעצירת התקדמות מחלת הקרטוקונוס (Keratoconus) ולטיפול במחלות כגון בצקת קרנית וזיהומי קרנית.  החיזוק מבוצע במכשיר מהיר במיוחד המקצר משמעותית את זמן הטיפול.
ניתוחי לייזר לקרטוקונוס :  ניתוח המיועד להחליק את הבלט בקרנית במחלת הקרטוקונוס ובכך לשפר את עיוות הראיה ולאפשר הרכבת משקפיים או עדשות רכות. הניתוח משולב עם חיזוק קרנית.
ניתוח פטריגיום: ניתוח הסרת קרום הצומח על העין (פטריגיום) בשיטה מיוחדת שפיתח פרופ' קיזרמן המונע את חזרת הגידול ומביאה לתוצאות קוסמטיות מצוינות. פרופ' קיזרמן משתמש בשתל לחמית המודבק למקומו עם דבק ביולוגי ללא תפרים כלל.
ניתוח הלבנת עיניים: לעיניים אדומות  באופן כרוני, הניתוח מאפשר את הלבנת העין ותוצאות קוסמטיות מצוינות ללא סיכון לחזרת האודם.
ניתוח קטרקט: ניתוח קטרקט בשיטה מיוחדת שפיתח פרופ' קיזרמן  (שיטת ה-ויסקוצ'ופינג) המאפשרת הגנה על העין מנזקי הניתוח, קיצור זמן הניתוח ותוצאות ראיה מצוינות.
ניתוח קטרקט בלייזר: מקצר את זמן ניתוח הקטרטק ומאפשר דיוק רב בביצוע השלבים השונים של הניתוח – המבוצעים בקרן ליזר.
השתלת עדשות מתקדמות לתיקון קטרקט: פרופ' קיזרמן משתמש בעדשות מתקדמות בניתוחי הקטרקט כולל עדשות מולטיפוקליות לראיה טובה לקרוב ולרחוק, עדשות לתיקון אסטיגמטיזם (צילינדר).
השתלת עדשות מתקדמות לתיקון קוצר ראיה וקרטוקונוס: להורדת משקפיים  בקוצר ראיה גבוה (מעל 12) ניתן להשתיל תעין עדשות מיוחדות שמתקנות גם את הראיה וגם את הצילינדר. קרטקונוס ניתן לתקן בעזרת השתלת עדשות מיוחדות עם צילינדר גבוה.
השתלת קרנית באופן בטוח ומדיוק (PKP): פרופ' קיזרמן מבצע השתלת קרנית בשיטת מיוחדת בשני שלבים – תחילה נתפרת הקרנית החדשה על גבי החלק האחורי של הקרנית הישנה ורק אז מוסרת הקרנית הישנה. הדבר מאפשר השתלת קרנית יותר בטוחה – מבלי לפתוח את העין ותוצאיות טובות יותר עם פחות עיוותים בקרנית החדשה.
השתלת קרנית חלקית קדמית (DALK): במחלות בהן רק החלק הקדמי של הקרנית חולה (כגון קרטוקונוס, צלקות בקרנית, הרפס וכד') החלפת הקרנית הקדמית בלבד מאפשרת לבצע השתלת קרנית ללא סיכון של דחיית הקרנית המושתלת.
השתלת קרנית חלקית אחורית (DSAEK): במחלות בהן רק החלק האחורי של הקרנית חולה –(כגון בצקת קרנית אחרי ניתוח קטרקט ומחלת פוקס) השתלת קרנית אחורית מאפשרת קבלת תוצאות ראיה טובות במהירות וללא שימוש בתפרים.
תיקון צילינדר (אסטיגמטיזם) בעזרת חריצים בקרנית (AK,LRI): צילינדר (אסטיגמטיזם) עד 6 דיופטר ניתן לתיקון בלייזר אבל כשהצינדר מאד גבוה ניתן להפחית אותו משמעותית בעזרת ביצוע חריצים בקרנית.  הטיפול נמשך דקות בודדות, מתבצע במרפאה ואינו כרוך בכאבים.
ניתוחי גלאוקומה: ניתן לטפל בגלאוקומה (לחץ גבוה בעין) בעזרת ניתוחים לפתיחת דרך ניכוז נוספת לנוזל העיני. ניתן גם להשתיל מתקן לניכוז מבוקר של הלחץ בעין.